TUTKU KURUMSAL

Tutkuhost Yılmaz İnternet ve Sunucu Hizmetleri Pazarlama Sanayi Ticaret Ltf. Şti. nin bir markasıdır. Tutkuhost'tan almış olduğunuz hizmetler faturalandırılmakta başka bir deyişle belgelendirilmektedir. 2015 seneninden bu yana yapmış olduğumuz altyapı yatırımları, piyasada günübirlik olmadığımızın bir göstergesidir.

TUTKU KİMDİR?

Firma olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimize en aktüel teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyulan altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her vakit ön tasarıda tutmaktır. Dünya üzerinde coğrafi bir şekilde dağıtılmış vaziyette olan 4 ayrı data merkezinden, kullanıcılarına kesintisiz teknoloji hizmeti sunan markamız, acil vaziyet senaryoları çerçevesinde yürüttüğü başarılı kriz idaresi ile müşteri ilişkilerinde destek ve çözümü birleştirmeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin açık ara en iyi cloud servislerini hizmet vermeyi sağlayan TUTKU, ciddi bir mali yatırım gücüne sahip olmanın ve ülkemizde daha kullanılmamış yeni nesil ekipmanlarla hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini savunmak ve geliştirmek için her zaman yenilikleri izlemekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu yüzden beraber çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

TUTKU SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Bakırköy / İST
  • Vergi Numarası: 966 029 7732
  • Kayıtlı Ticaret Odası: İstanbul Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 02/10/2015
  • Ticaret Sicil Numarası: 2606/5
  • Oda Sicil Numarası: 2606
  • Yer Sağlayıcı Belge No: -

KİMLERLE ÇALIŞTIK?