GİZLİLİK POLİTİKASI

0212 543 18 20

GİZLİLİK POLİTİKASI

- YILMAZ İNTERNET ve SUNUCU HİZMETLERİ PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTi., Müşterilerinin saklılık haklarının savunması için bir dizi ilkeye sahiptir.

- Bununla beraber, çoklukla müşteri bilgilerinin başkaları tarafından ele geçirilmesi; çoğunlukla kötü niyetli kişilerin direk müşteriyi kandırması, phising yapması, key logger ile şifreleri ele geçirmesi veya müşterinin kolay düşünülebilir şifreleri çözmesi ile gerçekleşmektedir.

- Evvela müşterilerimizin, şifre oluştururken, kullanıcı isimi ile aynı olmayan, kendi ve yakınlarının isimi, soyadı, köy, kasaba isimi içermeyen, doğum tarihi, araç plakası gibi kolay düşünülemeyecek, büyük küçük harf, rakam ve özel karakterlerden oluşan kompleks şifreler oluşturmasını ehemmiyetle belirtiriz.

- Saklılığınızın savunması için sahip olduğumuz başlıca ilkeler;

- YILMAZ İNTERNET ve SUNUCU HİZMETLERİ PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTi. ve www.tutkusunucu.com sitesi üzerinden müşterilerine ait bilgileri onların rızası dışında hiçbir mecrada kullanamaz.

- Yapılan işler,işlemler esnasında müşteriler tarafından aktarılan bilgiler üçüncü şahıs ve şirketler ile paylaşılamaz.

- Bilerek veya bilmeyerek edindiği müşterilere ait verileri, dataları, dosyaları, özel yazılımları, scriptleri, tasarımları veya sistemleri kendi personeli dahil olmak üzere hiç kimseyle paylaşamaz, çoğaltamaz, satamaz.

- Veritabanı bakım vb. işlerin yalnızca yetkili çalışanlar tarafından ve saklılık asalına uygun şekilde yapılmasını sağlar.

- Müşteri verisinin, sitesinin, veritabanının, elektronik posta yazışmalarının ve sair TUTKUSUNUCU üzerinde dönen tüm datanın saklılığı, mahremiyeti asaldır.

- Müşteri tarafından yetki formunda isimi ve yetkileri belirlenenler dışında, müşteri firmadan bile olsa hiç kimseye bilgi, şifre, ödeme meblağı, ödeme tarihi bilgileri paylaşılmaz.

- Müşterilerin oturumlar aracılığıyla oluşturdukları, FTP, Mail, Veritabanı ve sair tüm şifreler müşterinin kendi bilgisi ve kaydı altında olup bu şifrelerin kaydını formlar aracılığı ile tutmaz.

- Site azalarının, şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini aza/müşteri ile iletişim kurmak, bülten göndermek, anket uygulamak, hizmetlerle alakalı ikaz, ikaz, ihtar ve ödeme bildirimleri dışında kullanmaz ve üçüncü kişi ve müesseselere kısmen veya tamamiyle satamaz, kullandıramaz, paylaşamaz.

- TUTKUSUNUCU web sitesi üzerinden yapılan işlemler 2048 bit SHA2 endüstri standardı ve Extended Validation doğrulama ile doğrulanmış GeoTrust SSL sertifikası ile kriptolanarak kullanıcı - server arasında işlem görür, bu süreçte üçüncü kişilerin gönderilen kişisel bilgileri, kredi kartı bilgilerini görmemesini, sniff etmemesini ve çözememesini sağlar.

- Müşterimize ait e-posta, internet sitesi, sunucu , data tabanı ve sair servis muhtevaları sistem yöneticilerimizin ulaşımına açık olup, yalnızca sistem yöneticileri mesele ve problem giderirken bu bilgileri görür ve kontrol eder, müşteri datasının mahremiyeti asalına dayanarak yetkisiz ve 3. kişilerin görmesi paylaşılması, çoğaltılması, dağıtılması mevzubahis değildir.